Geometry Dash Lite

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 72.5 MB
  • Version 2.2
  • Dil Türkçe
  • Firma RobTop
IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indireceğiniz Geometry Dash Lite oyununda hiç olmadığı kadar zıplayacaksınız.

Geometry Dash Lite mobil oyununda temel hedefiniz hiç olamadığı kadar çok zıplamak. IOS  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz Geometry Dash Lite oyununda zıplayarak platformları geçmeye çalışacaksınız. Oyunun seyrini değiştirmek biraz da oyun becerinize bağlıdır. 

Geometry Dash Lite oyununda asla heyecan son bulmuyor. Özel olarak hazırlanmış olan platformda ilerlemenizi engelleyecek bir çok unsur bulunuyor. Bunları tek tek aşarak platformun sonuna kadar ilerlemeye çalışacaksınız. Oyunda kontrol etmeniz gereken renkli geometrik şekiller bulunuyor. Bu şekilleri kontrol etmek kolay gibi gözükse de sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. 

Platformun üzerinde bulunan engelleri aşmak için olabildiğince yükseğe zıplamalısınız. Oyuna bir süre sonra bağlanacaksınız. Oyunda eğlenebileceğiniz unsurlardan biride oyunun müzikleri, oldukça eğlenceli müzikler eşliğinde şekilleri platformun sonuna kadar götürmeye çalışacaksınız. 

Geometry Dash Lite oyununda hızlı hareket etmek zorundasınız. Aksi halde oyunda başarılı olmazsınız. Oyunun grafikleri de diğer oyunlara nazaran oldukça kaliteli seviyede hazırlanmıştır. Oyunda kontrol tamamen sizin elinizdedir. 

Geometry Dash Lite indir
DİĞER SÜRÜMLER